تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ ، جارو برقی آاگ شما خراب شده است ؟ دنبال نمایندگی رسمی تعمیر جارو برقی میگردید ؟ فرا سرویس دارای نمایندگی رسمی تعمیر آاگ می باشد.

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ

تعمیر جاروبرقی آاگ ، تمامی افرادی که از جاروبرقی در منزل خود استفاده می کنند بر این باورند که این دستگاه جزو کارآمدترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر جاروبرقی اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟

در حقیقت این طور نیست ، ما در اینجا علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر جاروبرقی نیز گوشه ای از این خدمات مجموعه فرا سرویس است، شما را با اشکالات جزیی و پیش پا افتاده ای که ممکن است برای دستگاهتان رخ بدهد آشنا می کنیم.

بهتر است تعمیر جاروبرقی در محل انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و دادن آدرس ، تکنسین های فرا سرویس جهت تعمیر به محل مورد نظر اعزام می شود.

تعمیر جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی آاگ تخصص ماست

اگر جاروبرقی شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی راحت به ما بسپارید.فرا سرویس با وجود تکنسین های متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی ، بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای تعمیر دستگاه شما ارائه خواهند داد.

8839704288424096 (021)

تعمیرات جاروبرقی

تعمیر جاروبرقی آاگ

دستگاه جاروبرقی از جمله دستگاه های نظافتی پر کاربرد جهت جمع آوری مواد می باشد. این دستگاه ، علاوه بر پاکسازی سطوح کف در محیط های خانگی ، تجاری و صنعتی، در کاربرد های خاص و متنوع دیگری مانند انتقال مواد نیز استفاده می شود. در این مقاله انواع مختلف مکنده ها بر اساس نوع کارایی شان مورد بررسی قرار می گیرند.

نمایندگی مجاز برای تعمیر جاروبرقی آاگ

جاروبرقی خانگی آاگ

ساده ترین رده از جاروبرقی ها ، جارو برقی خانگی می باشد. این دستگاه به سهولت در منازل قابل استفاده است. جاروبرقی های خانگی ساخته شده توسط شرکت های معتبر سطح صدای پایینی داشته و از قدرت مکش مناسبی برخوردارند. نوع آلودگی و حجم کار در محیط خانگی سبب شده تا این دستگاه ها ، نیازی به مخزن بزرگ یا موتور قدرتمندی نداشته باشند.

جاروبرقی تجاری آاگ

جاروبرقی تجاری از نظر قدرت پمپ و موتور کمی از جاروبرقی خانگی قوی تر است. این دستگاه معمولا ابعاد بزرگ تری نیز داشته و از قدرت مکش بالاتری بهره می برد. کاربرد های این جاروبرقی در نظافت محیط های تجاری ، هتل ها ، شرکت ها، ادارات و اماکن مذهبی می باشد. بدنه استیل، قابلیت جمع آوری مایعات برای بعضی مدل ها، فیلتر پلی استری و موتور قدرتمند با صدای کم از ویژگی های جاروبرقی تجاری هستند.

جاروبرقی صنعتی

مدل های قدرتمند و با ساختار مقاوم تر جاروبرقی ها که جاروبرقی صنعتی نام دارند ، مدل دیگری از جارو برقی ها هستند. این دستگاه ها جهت نظافت محیط های صنعتی ، کارگاه ها و کارخانجات استفاده می شوند. این رده از جاروبرقی ها دارای بدنه فلزی مقاوم ، قدرت مکش بالا ، موتور قدرتمند و فیلتر اولیه و ایمنی بهره می برند. فیلتر ایمنی این دستگاه ها که معمولا از نوع فیلتر هپا می باشد ، امکان مکش مواد پودری ، ضایعات شیشه ، خرده های چوب و .. را فراهم نموده است. ساختار مقاوم و خرطومی ها و نازل های از جنس های متفاوت با توجه نوع آلودگی نیز شرایط را برای مکش آلودگی های مختلف فراهم نموده است. رده پیشرفته مکنده صنعتی ، با برخورداری از موتور های توربینی دائم کار ، امکان عملکرد بی وقفه و ۲۴ ساعته را دارد.

مکنده هواکار

در مدلی از مکنده ها ، دستگاه از موتور الکتریکی بهره نمی برد. این دستگاه ها که با نام مکنده هوا کار شناخته می شود ، از یک کمپرسور هوا جهت تغذیه موتور استفاده می نماید. عدم وجود موتور الکتریکی در این دستگاه ها ، سبب شده تا سطح ایمنی در محیط های با خطر آتش سوزی و جرقه الکتریکی افزایش یابد. مکنده هوا کار در محیط های با دسترسی نا مناسب به برق یا محدودیت استفاده از الکتریسیته نیز قابل استفاده است.

جهت تعمیر جاروبرقی آاگ درخواست تکنسین از مجموعه فرا سرویس داشته باشید.