تعمیر ماشین لباسشویی

تعمیر ماشین لباسشویی ، پیشرفت روز افزون تکنولوژی و تازگی این محصول نسبت به دیگر لوازم خانگی باعث شده تا جزو یکی از تخصصی ترین شاخه های این رشته قرار بگیرد

فرا سرویس به عنوان یکی از نمایندگی های مجاز تمامی برند های داخلی و خارجی با بیش از نیم قرن تجربه و دارای تکنسینهای مجرب ، متعهد و آموزش دیده در ارتباط با تعمیرات کلیه محصولات داخلی و خارجی جزء قدیمی ترین ها در این عرصه می باشد . مفتخر هستیم با استفاده از تجربیات و قوانین مدیریت و رضایتمندی مشتری در این عرصه بهترین باشیم

با این وجود شرکت تعمیرات لوازم خانگی با داشتن تیمی مختصص در زمینه تعمیرات ماشین لباسشویی ، یک ابر غول پیشرفته به حساب می آید. ما بر خلاف خیلی از شرکت های دیگر از بهترین تکنسین ها برای تعمیرات بهره می گیریم، همین امر باعث می شود تا افرادی که با ما کار کرده اند ما را به دیگران نیز معرفی می کنند.

تعمیر ماشین لباسشویی

شما میتوانید جهت تعمیر ماشین لباسشویی بوش ، تعمیر ماشین لباسشویی آاگ و تعمیر ماشین لباسشویی الکترولوکس درخواست تعمیرکار از مجموعه فرا سرویس داشته باشید.

تعمیر ماشین لباسشویی تخصص ماست

اگر ماشین لباسشویی شما نیاز به تعمیر دارد با خیالی راحت به ما بسپارید.فرا سرویس با وجود تکنسین های متخصص پس از چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی ، بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای تعمیر دستگاه شما ارائه خواهند داد.

8839704288424096 (021)

تعمیر لباسشویی

ما به عنوان نمایندگی مرکزی تعمیرات انواع ماشین های لباسشویی در ایران آماده خدمت رسانی به شما هموطنان عزیز می باشیم.
ماشین های لباسشویی امروزه به عنوان یکی از کلیدی ترین لوازم های خانگی شناخته می شوند. با پیشرفت علم و تکنولوژی سالانه مدل های جدیدتری از ماشین های لباسشویی توسط کمپانی های بزرگی نظیر General Electric ، Bosch ، AEG و … تولید و روانه بازار می شوند. این کمپانی ها همچنین سالانه همایش ها و کنفرانس های بین المللی را در کشورهای مختلف جهان جهت معرفی امکانات و تکنولوژی های جدید در دستگاه هایشان برگزار می کنند. تیم ما به عنوان یکی از نمایندگان کشور ایران در حوزه تعمیرات انواع لوازم خانگی، همیشه حضوری مداوم و مستمر در این همایش ها داشته است. ما با تکیه بر دانش و سابقه چندین ساله در حوزه تعمیرات انواع لوازم خانگی هم اکنون آماره ارائه سرویسی متفاوت و ممتاز به شما مشتریان عزیز می باشیم.

تعمیر ماشین لباسشویی

تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی در منزل خود استفاده می کنند بر این باورند که این دستگاه جزو کارآمدترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟

در حقیقت این طور نیست ، ما در اینجا علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر ماشین لباسشویی نیز گوشه ای از این خدمات مجموعه فرا سرویس است ، شما را با اشکالات جزیی و پیش پا افتاده ای که ممکن است برای دستگاهتان رخ بدهد آشنا می کنیم.

بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و دادن آدرس ، تکنسین های فرا سرویس جهت تعمیر به محل مورد نظر اعزام می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی

نکات مهم در انتخاب نمایندگی مجاز برای تعمیر ماشین لباسشویی

جهت تعمیر ماشین لباسشویی زانوسی ، تعمیر ماشین لباسشویی نف و تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا درخواست تکنسین از مجموعه فرا سرویس داشته باشید.