ارور F23 ماشین لباسشویی بوش

ارور F23 ماشین لباسشویی بوش

آیا با ارور F23 در دستگاه ماشین لباسشویی بوش مواجه شدید ؟ این خطا بیانگر مشکلی در سیستم نشتی آب دستگاه و عدم تشخیص سطح آبگیری می باشد. به عبارت دیگر یکی از قطعات اصلی ماشین لباسشویی بوش دچار خرابی شده و اختلالاتی را در سیستم آبگیری ماشین لباسشویی بوجود آورده. هنگامی که شما ارور F23 ماشین لباسشویی را مشاهده می کنید، به احتمال خیلی زیاد دستگاه خاموش نمی شود و مداوم مشغول کار می باشد.

علت نمایش خطا F23 در ماشین لباسشویی بوش

1- پارگی لاستیک یا خرطومی دستگاه

یکی از علت های نمایش ارور F23 در ماشین لباسشویی بوش پارگی لاستیک یا خرطومی دستگاه می باشد. این پارگی نشتی آب از این قطعات را به دنبال دارد و باعث ورود آب به المان های مربوط به امنیت دستگاه می شود. البته در مواردی هم سوراخ شدن دیگ لباسشویی بوش از دلایل این نشتی می باشد.

2- مشکل سنسورها

با خراب شدن سنسورهای ورودی در در ماشین لباسشویی بوش، آب بیش از حد وارد دستگاه می شود و از مخزن های خروج آب خارج می شود. در این حالت عموما پمپ به صورت مداوم کار می کند و موجب عدم خروج آب از کابین دستگاه می شود.

3- مشکل برد ماشین لباسشویی

یکی از دلایل نمایش ارور F23  در دستگاه های ماشین لباسشویی بوش مربوط به برد دستگاه می باشد. اگر برد دستگاه نتواند برنامه ها را به درستی اجرا بکند، مشکلاتی را در مکانیزم ورود و خروج آب بوجود می آورد که در همان ابتدا این کد خطا به نمایش در می آید.

4- جرمگیری ماشین لباسشویی

گاهی عدم جرمگیری در ماشین های لباسشویی بوش موجب می شود سنسورها به درستی کار نکنند. در برخی موارد نیاز می باشد که دستگاه توسط تکنسین ها جرم گیری بشوند. از جمله این سنسورها می توان به المنت هیتر و هیدروسنسور اشاره کرد.

اگر شما وقت این کار را ندارید و یا میخواهید به صورت کاملا تخصصی این مورد برطرف شود با نمایندگی بوش ، شرکت فرا سرویس تماس بگیرید تا سریعا کارشناسان ما به بررسی و تعمیر ماشین لباسشویی بوش شما رسیدگی کنند.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *