تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا

اگر شما هم ماشین لباسشویی گاگنا دارید و به دنبال تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا خود هستید با ما همراه شوید ، دانستن مدل ماشین لباسشویی که قالبا بر روی حاشیه در ماشین لباسشویی شما حک شده مهم می باشد.

قبل از حضور کارشناس متخصص تیم فرا سرویس اطلاعات اولیه از مشکل ماشین لباسشویی گاگنا خود را به کارشناس به صورت تلفنی عنوان میکنید ، با توجه به اینکه تیم ما نمایندگی رسمی این محصولات را دارد ، اطلاعات دقیق و کاملی در مورد دستگاه های مختلف با مدل های گوناگون گاگنا دارد.

تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا ، ماشین لباسشویی یکی از اجزای ثابت آشپزخانه در همه جای دنیاست. استفاده مداوم و روزانه از ماشین لباسشویی در اغلب خانواده ها اجتناب ناپذیر است. بدون شک ماشین لباسشویی یکی از کاربردی ترین لوازم خانگی است که همه خانواده ها به آن نیاز دارند. خرابی ماشین لباسشویی یک مشکل جدی است. عیب یابی و تعمیر ماشین لباسشویی ؟ یکی از سرویس های پرتقاضا می باشد.

بهتر است تعمیر ماشین لباسشویی در محل انجام شود تا در هزینه ها و وقت صرفه جویی شود. این کار به نحوی انجام می شود که مشتری پس از اولین تماس خود و دادن آدرس ، تکنسین های فرا سرویس جهت تعمیر به محل مورد نظر اعزام می شود.

تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا

تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا

تمامی افرادی که از ماشین لباسشویی گاگنا در منزل خود استفاده می کنند بر این باورند که این دستگاه جزو کارآمدترین لوازم خانه بوده و در صورت خرابی هر چه سریعتر باید برای تعمیر ماشین لباسشویی اقدام کرد ولی آیا لازم است که در صورت بروز هر مشکلی با یک شرکت تعمیرات لوازم خانگی تماس گرفت؟

در حقیقت این طور نیست ، ما در اینجا علاوه بر معرفی خدمات خود که تعمیر ماشین لباسشویی نیز گوشه ای از این خدمات مجموعه فرا سرویس است، شما را با اشکالات جزیی و پیش پا افتاده ای که ممکن است برای دستگاهتان رخ بدهد آشنا می کنیم.

لباسشویی گاگنا و موارد رایج

همیشه از مواد شوینده استاندارد استفاده کنید تا ظروف به خوبی پاک شوند. هرگز محفظه پودر را بیش از حد پر نکنید و داخل ماشین لباسشویی گاگنا را بیش از حد مجاز با ظروف انباشته نکنید. هیچ مانعی در مسیر خروج آب و پاشش صحیح آب بر روی دیگر ظروف قرار ندهید.

وجود ایراد و خرابی پمپ تخلیه ماشین لباسشویی یکی از مشکلاتی است که اغلب اتفاق می افتد. تعویض پمپ تخلیه ماشین لباسشویی موجب صحت کارکرد دستگاه و تخلیه آب خواهد شد.

اگر ماشین لباسشویی گاگنا شما نمی تواند آب را پر کند بهتر است بازوی آب پاش تحتانی و بازوی آب پاش فوقانی را بررسی کنید. مسدود بودن روزنه های خروج آب علت اصلی این مشکل است. با باز کردن مهره بازویی می توانید بازویی را در آورده و به خوبی تمیز کنید با نصب مجدد بازویی مشکل برطرف می شود. تمیز کردن بازویی پس از هر بار استفاده موجب کارکرد بهتر ماشین لباسشویی می شود. گرفتگی فیلتر اتصال شیر آب به شیلنگ ماشین لباسشویی نیز علت ضعیف شدن آب ورودی به ماشین لباسشویی شما است.

تعمیر لباسشویی

تعمیر لباسشویی گاگنا

تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا یک کار تخصصی است و می بایست توسط تکنسین حرفه ای انجام شود.

گاهی اوقات علت اصلی روشن نشدن ماشین لباسشویی نرسیدن برق به آن است. آیا برق قطع شده؟ پریز برق سالم است؟ دو شاخه به پریز وصل شده؟ اگر مشکلی در برق رسانی وجود ندارد و دستگاه روشن نمی شود با فرا سرویس تماس بگیرید.

تعمیر ماشین لباسشویی گاگنا در منزل تنها توسط تکنسین های با تجربه فرا سرویس توصیه می شود ، باز بودن درب دستگاه ، خم شدگی یا مسدود شدت شیلنگ تخلیه آب ، ورود بیش از حد آب به لباسشویی ، آسیب دیدن مدار گرم کن ، بسته نشدن محفظه نمک ، نشتی آب از اتصالات شیلنگ و خرابی موتور همگی منجر به روشن شدن چراغ و ERROR دستگاه می شود.

تعمیر لباسشویی گاگنا

تعمیرات ماشین لباسشویی گاگنا تخصص ماست

اگر ماشین لباسشویی شما گاگنا است و نیاز به تعمیر دارد با خیالی راحت به ما بسپارید. مجموعه فرا سرویس نمایندگی گاگنا را دارا می باشد و تکنسین های فرا سرویس پس از چندین سال تجربه و فعالیت در حوزه تعمیرات لوازم خانگی گاگنا ، بهترین و کم هزینه ترین راه حل را برای تعمیر دستگاه شما ارائه خواهند داد.

با ما در ارتباط باشید :

88397042 – 88424096(021)

تعمیر لباسشویی گاگنا و اشکالات متداول

علت لرزش بیش از حد ماشین لباسشویی گاگنا

یکی از رایج ترین مشکلات ماشین های لباسشویی گاگنا لرزش بیش از اندازه آن هاست. تراز نبودن دستگاه یکی از دلایل بروز این اتفاق می باشد. شما می توانید به راحتی با تنظیم پایه هایی که در چهار طرف ماشین لباسشویی قرار دارد این لرزش را از بین ببرید. پایه ها باید طوری تنظیم بشوند که اگر دستگاه را با دستتان حرکت دادید به هیچ عنوان دستگاه تکان نخورد و کاملا به زمین چسبیده باشد.

علت آبگیری نکردن ماشین لباسشویی گاگنا

چنانچه ماشین لباسشویی گاگنا شما آبگیری را انجام نمی دهد ابتدا لوله های ورودی آب و اتصالات را چک بکنید که برقرار باشد و همینطور میزان فشار آب را بررسی کنید. گاهی هم ممکن است رسوبات و املاح باعث مسدود شدن مسیر ورودی آب بشوند. پس از چک کردن موارد گفته شده چنانچه مشکل حل نشد با مجموعه ما تماس بگیرید تا تکنسین های فرا سرویس جهت بررسی تخصصی دستگاه شما حضور پیدا بکنند.

علت روشن نشدن ماشین لباسشویی گاگنا

در ابتدا پریزهای برق را با فازمتر چک کنید که آیا برق در پریزها جریان دارد یا خیر. به طور کلی از وصل بودن جریان برق اطمینان حاصل فرمایید. چنانچه مشکل از برق و پریزها نبود با ما تماس بگیرید تا تکنسین های فرا سرویس در محل شما حضور پیدا کنند و مشکل را به صورت تخصصی بررسی و رفع بکنند.

دلایل تخلیه نکردن ماشین لباسشویی گاگنا

ابتدا لوله های خروجی را چک کنید. در مرحله بعدی فیلتر دستگاه را چک کنید. چنانچه مشکل ماشین لباسشویی ؟شما برطرف نشد مشکل یا از برد دستگاه می باشد یا از پمپ دستگاه است. با مجموعه ما تماس بگیرید تا کارشناسان فرا سرویس شما را راهنمایی کنند.

علت تمیز نشستن ماشین لباسشویی گاگنا

گاهی اوقات احساس می کنید که ماشین لباسشویی گاگنا شما لباس هایتان را به خوبی تمیز نمی کند. یکی از دلایلی که باعث بروز این اتفاق می شود بسته شدن شیارهای داخل جاپودری توسط جرم، رسوب یا پودر اضافه می باشد. یا همینطور ممکن است با گذشت زمان لوله ها و مجاری انتقال دهنده پودر به داخل دیگ ماشین لباسشویی توسط جرم و رسوب مسدود شده باشند و اجازه حل شدن کامل پودر با آب را ندهند. پیشنهاد ما برای رفع این مشکل استفاده از پودرهای مخصوص جرم گیر هست. چرا که این پودر ها با ترکیبات اسیدی که دارند اجازه ایجاد رسوب و جرم را نمی دهند.

علت جرم گرفتن و کپک زدن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی گاگنا

برای جلوگیری از جرم گرفتن لاستیک دور درب ماشین لباسشویی گاگنا بهتر است بعد از استفاده از لباسشویی یک دستمال آبگیر را روی لاستیک قراردهید تا آب اضافی که روی لاستیک به جا مانده است را بگیرد و لاستیک را خشک کنید. این کار باعث کاهش میزان جرم و کپک لاستیک دور درب می شود. اما چنانچه بخواهید به صورت اساسی از شر این جرم ها و کپک ها خلاص شوید باید از پودرهای مخصوص ماشین های لباسشویی تحت عنوان ” پودرهای جرم گیر” استفاده کنید که به صورت کامل این مشکل را برطرف خواهد کرد.

دلیل باز نشدن درب ماشین لباسشویی گاگنا

اگر در باز شدن درب ماشین لباسشویی گاگنا با مشکلی مواجه هستید دستگیره و میکروسوییچ را چک کنید. احتمال می رود که دستگیره شکسته باشد یا مشکلی در میکروسوییچ باشد.

علت سروصدای بیش از حد ماشین لباسشویی چیست ؟

چنانچه ماشین لباسشویی گاگنا شما در حین کار صدای آزار دهنده ای ایجاد می کند و یا تکان های غیر معقولی دارد مربوط به کمک های دستگاه می باشد که پس از بررسی دقیق کارشناسان ما تعویض یا تعمیر می شوند.

آب ریزی ماشین لباسشویی گاگنا

اگر متوجه شدید که ماشین لباسشویی گاگنا شما در حین کار آب ریزی دارد در ابتدا اتصالات و لوله های دستگاه را چک کنید که آیا لوله خروجی ماشین لباسشویی گاگنا کاملا داخل لوله فاضلاب قرار دارد یا خیر. همینطور اتصلات مربوط به لوله فاضلاب نیز چک شود. در غیر این صورت با مجموعه ما تماس بگیرید تا با حضور کارشناسان فرا سرویس در محل شما تخصصی تر مشکل را بررسی و رفع کنیم.

شما میتوانید جهت تعمیر ماشین لباسشویی خود درخواست تعمیرکار از مجموعه فرا سرویس داشته باشید.